Ocena użytkowników: 5 / 5

Star ActiveStar ActiveStar ActiveStar ActiveStar Active
 
Naszym celem jest przede wszystkim promocja tego, co dla młodych ludzi najbardziej atrakcyjne: ich muzyka, hobby, pasje, zainteresowania.

Jednym z naszych pomysłów jest promocja subkultur młodzieżowych, przede wszystkim od strony muzycznej.Oprócz tego pragniemy skupić się na zielonogórskich artystach zajmujących się muzyką, filmem, fotografią, teatrem i tańcem, którzy chcieliby swoją twórczość udostępnić szerszemu gronu.

Mediateka Szklana Pułapka to miejsce spotkań, warsztatów, rozmów o kulturze: muzyce, filmie, fotografii; ale również miejsce zabawy, turniejów w gry komputerowe oraz planszowe.

Otwarcie mediateki nastąpiło dnia 17 maja 2012 w Zielonogórskiej Palmiarni i ma być to miejsce skupiające ludzi korzystających ze współczesnych mediów.

Jest to miejsce dla każdego, przede wszystkim jednak dla młodego pokolenia, które będzie mogło spędzać aktywnie czas na słuchaniu muzyki, oglądaniu filmów, graniu oraz uczestniczeniu w warsztatach, koncertach, wernisażach, kursach i zabawach związanych z nowymi mediami.