Ocena użytkowników: 5 / 5

Star ActiveStar ActiveStar ActiveStar ActiveStar Active

3 marca Mediateka Szklana Pułapka gościła dzieci ze Szkoły Podstawowej nr 2 w Zielonej Górze. W trakcie lekcji bibliotecznej uczniowie dowiedzieli się, co to jest biblioteka, jakie zbiory znajdują się w niej i w jaki sposób można je wypożyczyć. Po rozwiązaniu kilku zagadek literackich oraz wysłuchaniu opowiadania o przygodach detektywa Pozytywki dzieci zrobiły swoją zakładkę do książki. 

 

20200303 111513 576x1024:) https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t49/1/16/1

 

Ocena użytkowników: 0 / 5

Star InactiveStar InactiveStar InactiveStar InactiveStar Inactive

26 lutego odwiedzili nas uczniowie Zespołu Szkół Specjalnych nr 1 w Zielonej Górze, którzy zapoznali się ze zbiorami Mediateki Szklana Pułapka, a także wysłuchali opowiadania "Buty" Renaty Piątkowskiej.

aaaaaafbjhkl.l

Ocena użytkowników: 0 / 5

Star InactiveStar InactiveStar InactiveStar InactiveStar Inactive

20 lutego w Mediatece Szklana Pułapka gościliśmy podopiecznych Ośrodka Terapii Zajęciowej „Arkadia”, którzy wystąpili dla dzieci z Przedszkola „Jacek i Agatka”. Madzia, Rafał, Marcin, Damian i Jarek do dzisiejszego spotkania przygotowywali się w pracowni muzykoterapii pod opieką pani Weroniki. Zagrali na instrumentach tworząc piękny podkład muzyczny do wiersza. Przedszkolaki aktywnie i chętnie uczestniczyły w zajęciach muzycznych, w trakcie których poznały różne instrumenty.

muzykoterapia

Ocena użytkowników: 0 / 5

Star InactiveStar InactiveStar InactiveStar InactiveStar Inactive

Dziś w Mediatece Szklana Pułapka otwieraliśmy wystawę prac podopiecznych Ośrodka Terapii Zajęciowej ,,Arkadia" w Centrum Usług Opiekuńczych w Zielonej Górze.
,,Arkadia" jest placówką o charakterze opiekuńczym - miejscem, w którym swoje zamiłowania, pasje i uzdolnienia rozwija 30 uczestników. Są to osoby dorosłe, o różnym stopniu niepełnosprawności.
W pracowniach "Arkadii": plastycznej, technicznej i hafciarskiej powstały prace wykonane z zastosowaniem różnych materiałów i w rozmaitych technikach. Goście mieli możliwość degustacji delicji cukierniczych, powstałych w pracowni kulinarnej, a wernisaż uświetnił program artystyczny, przygotowany w pracowni muzykoterapii. Podopiecznym "Arkadii", instruktorom i opiekunom gratulujemy pasji i kreatywności.

hfjdutrjhkljlkjl

 

 

Ocena użytkowników: 0 / 5

Star InactiveStar InactiveStar InactiveStar InactiveStar Inactive

Dziś ostatnie spotkanie w ramach Zimowej Czytelni Norwida. Do wspólnej zabawy przy muzyce klasycznej i dziełach współczesnego malarstwa zainspirowało nas zimowe opowiadanie z dziecięcego czasopisma "Świerszczyk". Dziękujemy wszystkim uczestnikom warsztatów w Szklanej Pułapce. 

Projekt został dofinansowany ze środków Urzędu Miasta Zielona Góra.

frkgigh